סם יצחקוב צלם מקצועי

יש לכם כבר היום את הזדמנות לשנות את הרושם הראשוני שלכם

הדרישה לויזואל במדיה וברשתות חברתיות יצרה את הצורך להראות את עצמינו בכל מקום באופן...

מספר עובדות

הדרישה לויזואל במדיה וברשתות חברתיות יצרה את הצורך להראות את עצמינו בכל מקום.

0 +
Customize Options
0 +
Active Clients
0 %
Up to Time

תמונות לפני ואחרי

צילומי תדמית לעסק שלך

הדרישה לויזואל במדיה וברשתות חברתיות יצרה את הצורך להראות את עצמינו בכל מקום.

Play Video

מה הלקוחות חושבים עליי

John Doe
Read More
סם, צלם תדמית, עין מקצועית, אשר תופסת את החזות, המסר, וקולעת בול, בצורה מדוייקת, לתוצאה אכותית,שמשדרת בדיוק את מה שכיוונתי ורציתי לייצג, אני לא זזה מילימטר , סם הוא הכתובת לצילומי התדמית שלי ושל צוות המשרד, תודה לך סם על הכל !
John Doe
@username
Read More
עבודה מדהימה, צלם ברמה גבוהה. עבדנו יחד והוא יודע את העבודה הכי טוב שאיש מקצוע יכול לבצע. אדיב מקצועי ואיש מדהים. קריאטיב במיטבו.
John Doe
@username
Read More
סאם יצחקוב צלם אופנה ותיק ומקצועי שכל פעם מחדש אני נהנית לעבוד איתו . מצלם לי שנים את הקמפיין ביוטי שלי של האיפור שיער וזה סופר קשה . תמיד יש לו מעוף וחשיבה מחוץ לקופסא והצילומים יוצאים מרהיבים!!
Previous
Next

שאלות ותשובות

אספנו את מיתב השאלות והתשובות שאנשים נוהגים לשאול בשיחת הטלפון הראשונה!

האם אתה יכול לחדש תמונות תדמית לאתר אינטרנט או ברשתות החברתיות שמיצגות את העסק?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

בין לקוחותינו

צילומי תדמית לעסק שלך ​

כשאתם רואים אדם בפעם הראשונה, כמה מהר אתם מגבשים רושם ראשוני? ועל סמך מה אתם עושים את זה? כמה מחקרים מגלים מה הגורם הכי משמעותי בגיבוש רושם, כמה מהר זה קורה ולמה באמת אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

כשאנחנו מסתכלים על מישהו או אפילו רואים תמונה שלו, הדבר הראשון שאנחנו מסתכלים עליו הוא הפנים שלו (כן, גם גברים). באמצעות מבט חטוף בלבד בפנים אנחנו עושים שיפוטים רבים מבלי שאנחנו אפילו שמים לב לכך - למשל האם מדובר באדם חברותי, חכם, שאפשר לסמוך עליו וכדומה. את השיפוטים האלה ניתן לצמצם לשלושה ממדים עיקריים: נגישות (האם הם רוצים לעזור לי או לפגוע בי), דומיננטיות (האם הם יכולים לעזור לי או לפגוע בי) ואטרקטיביות (האם הם יכולים להיות פרטנרים רומנטיים או יריבים פוטנציאליים), ויש להם השלכות מעשיות על ההתנהגות שלנו.

זה אולי לא נשמע לכם חדש, ואתם בוודאי יודעים שזה גם קורה מהר, אבל מחקר חדש שהתפרסם במגזין Social Psychological and Personality Science מראה שזה קורה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. ובאופן מדויק יותר - 33 עד 100 מילי-שניות, שזה בערך הזמן שלוקח לכם למצמץ.

במחקר, שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת יורק ובו השתתפו 126 סטודנטים, התבקשו המשתתפים לדרג את רמת האמינות, הסטטוס והמשיכה של תמונות פנים שהראו להם למשך 33 מילישניות, 100 מילישניות או 500 מילישניות. כל התמונות היו ניטרליות ועם שונות גבוהה ביניהן על מנת לא ליצור הטיה. התוצאות הראו שכבר בזמן החשיפה הקצר ביותר (33 מילישניות) השיפוטים היו אמינים ובהסתברות שאינה מקרית. זמני החשיפה הארוכים יותר הובילו לשיפור מועט בלבד בתוצאות. צירפתם תמונה לקורות החיים שלכם? לפני כשלוש שנים בנתה קבוצת חוקרים אחרת, גם היא מאוניברסיטת יורק, מודל ממוחשב לזיהוי פנים המסוגל לנבא רושם ראשוני. לצורך כך סרקו החוקרים 1,000 תמונות פנים שבכל אחת מהן מדדו 65 פרמטרים שונים (כגון גובה עיניים, מרחק בין הגבות, רוחב שפתיים וכדומה). בהתבסס על שקלול כל הנתונים (כ-65 אלף בסך הכל) הצליח המודל לנבא מה יהיה הרושם הראשוני של בני אדם אל מול תמונות פנים אחרות בשני שלישים מהמקרים שנבחנו. מחליטים על התאמה תוך שניות. טינדר(צילום: ShutterStock) אם אתם שואלים את עצמכם למה זה טוב, תחשבו רגע אם לקורות החיים שלכם צירפתם תמונה, או על אתרי היכרויות או אפליקציות כמו טינדר - הפרמטרים עליהם התבסס המודל הם אלה שיקבעו אם תהיו בצד ימין או בצד שמאל כהרף עין. לכל מה שיקרה אחרי הזמן הזה, אפילו לעובדות, תהיה השפעה שולית בלבד. לא נותנים לעובדות לבלבל אותנו גם כאשר יש לנו ידע עובדתי אודות אדם מסוים, הרושם הראשוני שלנו אודותיו יכול "לדרוס" את העובדות ולגרום לנו להתעלם מהן במחקר שנערך באוניברסיטת טורנטו ביקשו החוקרים לענות על השאלה מה קורה כשאינפורמציה מוקדמת שיש לנו מתנגשת עם עובדות שאנחנו מגלים מאוחר יותר על אדם מסוים. לצורך כך הם הראו למשתתפים תמונות פנים של גברים סטרייטים וגברים הומוסקסואליים. על מחצית מהתמונות הייתה רשומה נטייתו המינית האמתית של האדם ועל החצי השני הנטייה ההפוכה. בשלב השני ראו המשתתפים את אותן התמונות שוב, מבלי שהייתה כתובה עליהן הנטייה המינית, והם היו צריכים לשפוט אם מדובר בגבר סטרייט או הומוסקסואל. בשלב הזה, חולקו המשתתפים לקבוצות - בקבוצה אחת קיבלו המשתתפים כמה זמן שרצו להביט בתמונות, ובקבוצה השנייה קיבלו רק 0.2 שניות להביט בכל תמונה. הממצא המעניין במחקר הוא שבקבוצה שהוגבלה בזמן, המשתתפים טעו יותר בשיפוט שלהם. החוקרים ציינו שהסיבה לכך היא שאלה שהוגבלו בזמן התבססו על הרושם שקיבלו מהתמונות ולא על הידע שהיה להם. המשמעות של הממצא הזה היא שגם כאשר יש לנו ידע עובדתי אודות אדם מסוים, הרושם הראשוני שלנו אודותיו יכול "לדרוס" את העובדות ולגרום לנו להתעלם מהן ואנחנו צריכים להשקיע אנרגיה בפתרון הקונפליקט בין העובדות לרושם. במקרים כאלה, הביטוי אל תשפטו ספר לפי הכריכה שלו מקבל משמעות ממשית, ואם נשהה את השיפוט העובדות הן אלה שידברו.
0 +
Customize Options
0 +
Active Clients
0 %
Up to Time